Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyty konsolidacyjne, na czym to polega?   Kredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW eCasa.pl
Ranking kredytów

Szybka pożyczka opinnie


ADS

WYBRANE OPINNIE UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY SKORZYSTALI Z OFERT ZAMIESZCZONYCH NA BANKIERPOLSKI.EU


… Moja żona miała lada dzień urodzić a ja byłym bez złotówki. Po kilku wizytach w różnych bankach, maiłem już dość. Myślałem, że już po mnie, banki odmawiały nawet tak niewielkiej sumy jak 2000 zł dlatego, nie miałem stałego zatrudnienia. Wieczorem syn mojego sąsiada podsunął mi pomysł abym wszedł na stronę bankier polski.eu. Myślałem że to nie wiele pomoże, okazało się jednak, że po krótkiej rozmowie z panią Magdą dostałem pożyczkę. Już na drugi dzień pieniądze miałem na koncie.
Michał ze Stalowej Woli… Moja sytuacja jest dość nietypowa. Nigdy nie pracowałam, ponieważ po prostu nie musiałam. To mój mąż zajmował się zdobywaniem pieniędzy, prowadził dość duża firmę. Niestety stało się nieszczęście, mąż miał wypadek i zginął na miejscu. Niestety nie zabezpieczył nas w żaden sposób. Pieniądze na jego koncie zostały zablokowane i nie mogłam ich w żaden sposób podjąć. Jedynym sposobem aby wszystko odzyskać było skorzystanie z usług dobrego prawnika. Ale na to środków nie miałam. Banki również mi odmawiały ponieważ nigdy nigdzie nie pracowałam. Moja córka znalazła w Internecie stronę bankierpolkski.eu i w ciągu kilkunastu minut miałam pieniądze na prawnika. Szczerze nie sądziłam, że tak szybko dostanę pieniądze.
Bardzo polecam.
Anna


… Każdy kto potrzebuje natychmiastowej pożyczki powinien skorzystać z tej oferty. Jest to bardzo łatwa pożyczka a największy atut to nieduże raty. Co najważniejsze umowa jest bardzo jasna i nie ma poukrywanych haczyków tak jak to robią niektóre banki.
Dzięki wam wybrnąłem z kłopotów a moja sytuacja była naprawdę podbramkowa. Dziękujemy razem z żoną.

Marcin z Janowa