Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyty konsolidacyjne, na czym to polega?   Kredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW eCasa.pl
Ranking kredytów

Niskie ceny mieszkań


ADS

 Rynek mieszkaniowy tanieje. Trend spadkowy utrzymuje się od 7 lat. Najwięcej tanieją mieszkania w największych miastach. Duży wpływ na ceny mieszkań miał program „Rodzina na swoim”. Perspektywa uzyskania dopłaty w wysokości kilkudziesięciu tysięcy zł napędzała rynek tanich mieszkań.

Wprawdzie zakończenie rządowego programu wpłynęło na podwyższenie cen mieszkań o kilka procent, jednak trend spadkowy nadal się utrzymuje.


Dobry czas na zakup mieszkania.


Niskie ceny mieszkań, obniżka stóp procentowych a co za tym idzie tańsze kredyty hipoteczne to niezaprzeczalne argumenty przemawiające za tym, że obecnie jest najlepszy okres na zaciągnięcie kredytu hipotecznego.Dodatkowo bardzo duża rywalizacja banków powoduje, że oferty kredytów na cele mieszkaniowe są coraz korzystniejsze.


Zastanawiasz się na kredytem hipotecznym? Skorzystaj z kalkulatora kredytów hipotecznych.


Coraz częściej można znaleźć oferty kredytów hipotecznych bez prowizji za udzielenie kredytu, bez wkładu własnego i na 100% wartości nieruchomości.


Credit Agricole poszedł jeszcze dalej i proponuje kredyt bez prowizji, bez opłat za wycenę hipoteki oraz bez opłat za wcześniejszą spłatę. Obecnie to jedyna taka oferta kredytu hipotecznego.


Zapewne w niedługim czasie inne banki odpowiedzą podobnymi parametrami ?