Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyty konsolidacyjne, na czym to polega?   Kredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW eCasa.pl
Ranking kredytów

Karta kredytowa dla studentów?


ADS

karta dla studentaPolski oddział Vanquis Bank w najbliższym czasie planuje rozszerzyć grono klientów. Karty kredytowe Vanquis Bank przeznaczone SA dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.


O jaką kwotę można wnioskować?


Vanquis Bank Ltd (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce przewiduje dla swoich klientów limit kredytowy od 500 zł do nawet 10 000 zł. Zazwyczaj analiza kredytowa jest przeprowadzana w trakcie rozmowy telefonicznej.Dla kogo?


Kredyt odnawialny w karcie Visa, jest produktem kierowanym przede wszystkim do klientów uzyskujących średnie lub niskie dochody, duże grono klientów Vanquis Bank to studenci, którzy nie mieli szansy na kartę gdzie indziej.


Jaka historia kredytowa jest wymagana?


Vanquis Bank Ltd (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce jako jeden z pierwszych na rynku akceptuje również wnioski klientów, którzy w przeszłości mieli problemy z historią kredytową. Z Twoją indywidualną sytuacją zapozna się wykwalifikowany doradca.


Jak długo trzeba czekać na decyzję kredytową?


Dzięki szybkiemu systemowi weryfikacji, klient może zostać poinformowany o decyzji kredytowej już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.


To nie koniec!


Dzięki opcji przelewu gotówki na rachunek, Klient może korzystać z przyznanego limitu zanim na jego adres zostanie wysłana karta!