SZYBKI KREDYT NA DOWOLNY CEL
ILE POŻYCZASZ?

Szybka pożyczka na każdy cel

PIERWSZA POŻYCZKA
RRSO = 0%

.
KWOTA

Porównaj pożyczki pozabankowe

najlepsza pożyczka pozabankowaRynek pożyczek pozabankowych rozwija się w naszym kraju w bardzo szybkim tempie. Coraz więcej pojawia się firm, które proponują szybkie pożyczki bez badania zdolności kredytowej.


Dlaczego pożyczki pozabankowe tak mocno zagnieździły się w naszym kraju?


Powód jest bardzo prosty. Wiele osób nie posiada zdolności kredytowej do zaciągnięcia kredytu czy pożyczki w banku. Pożyczka w firmie pozabankowej jest droższa jednak o wiele łatwiej dostępna. Gotówkę można praktycznie otrzymać od ręki, najczęściej po rozmowie z konsultantem firmy pożyczkowej trzeba zweryfikować konto na które mają zostać przelane pieniądze i to koniec całej procedury.


Warto jednak pamiętać, że są to drogie pożyczki najczęściej krótkoterminowe więc trzeba być przygotowanym na spłatę zadłużenia w odpowiednim terminie.


Nie wszystkie pożyczki pozabankowe są pożyczkami krótkoterminowymi. Provident udziela pożyczek na długie okresy spłaty. Również oprocentowanie pożyczki w Providence jest porównywalne z oprocentowanie kredytu w banku. Jednak koszty dodatkowe takie jak opłata za obsługę domową czy ubezpieczenie pożyczki podnoszą całkowity koszt całego zobowiązania.


Istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki w Providencie bez obsługi domowej w tak zwanym „pakiecie przelew”. Przy takiej pożyczce koszty znacznie są obniżone. Po wypełnieniu wniosku w czasie rozmowy z konsultantem warto zaznaczyć, że chodzi nam o pożyczkę w „pakiecie przelew”. W innym wypadku zostanie przyznana standardowa forma pożyczki z obsługą domową.


Która pożyczka pozabankowa jest najkorzystniejsza?


Koszty pożyczek pozabankowych są porównywalne. Różnice w opłatach są niewielkie, jednak w ostatnim czasie pojawiają się wprost rewolucyjne oferty pierwszej pożyczki za darmo. Taką pożyczkę można otrzymać np. w Vivus na maksymalną kwotę do 600 zł. Pożyczka jest udzielana na okres 30 dni bez oprocentowania i innych dodatkowych opłat.


>> ZESTAWIENIE POŻYCZKE POZABANKOWYCH <<


Pożyczki pozabankowe na duże kwoty.


Taką pożyczkę proponuje „Dobra Pożyczka”. Można otrzymać do 300 000 zł i pieniądze przeznaczyć na dowolny cel. Jest również możliwość konsolidacji swoich wcześniejszych kredytów i pożyczek i obniżenie wysokości rat. Każdy wniosek w Dobra Pożyczka rozpatrywany jest indywidualnie, więc nie można jednoznacznie określić jakie są koszty takiej pożyczki. Dla osób które potrzebują sporej gotówki i nie mają szans na kredyt w banku to dobre rozwiązanie.

RANKINGI
Ocena
0.6
NetCredit
Ocena
0.5
viaSMS
Ocena
0.5
SzybkaGotówka
Ocena
0.5
Alfa Kredyt
Ocena
0.5
Credit
Ocena
0.5
Ekspres kasa
Ocena
0.5
Vivus
Ocena
0.5
Tani Kredyt
Ocena
0.5
Extra portfel
Ocena
0.5
Ferratum Bank
Ocena
0.7
Speed Cash
Ocena
0.6
Banknot
Ocena
0.6
HapiPożyczki
Ocena
0.6
TakTo
Ocena
0.5
Aasa
Ocena
0.5
Bocian Pożyczki
Ocena
0.5
CASHSport.pl
Ocena
0.5
DailyCredit
Ocena
0.5
Ratka.pl
Ocena
0.5
SUPER RATA

Czy można pożyczyć pieniądze za darmo?

TAK! Dziwne ale prawdziwe, wiele firm pożyczkowych proponuje nowemu klientowi pożyczkę bez kosztów.

Chcesz sprawdzić gdzie możesz pożyczyć za darmo? Kalkulator chwilówki prawdę Ci powie.

Sklep Internetowy

Przydatne linki
Zapisz się do naszego newslettera
    Portal związany z bezpiecznym sponsoringiem. Nasza strona jest odpowiedzią na zapytania szukam sponsora, sponsoring. Znajdziesz najbardziej prawdziwe i sprawdzone profile.