Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyty konsolidacyjne, na czym to polega?   Kredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?  
KALKULATOR
pożyczki bez bik

Czy można pożyczyć pieniądze za darmo?

TAK! Dziwne ale prawdziwe, wiele firm pożyczkowych proponuje nowemu klientowi pożyczkę bez kosztów.

Chcesz sprawdzić gdzie możesz pożyczyć za darmo? Kalkulator chwilówki prawdę Ci powie.


kalkulator pożyczki

Sklep Internetowy

Przydatne linki
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW eCasa.pl
Ranking kredytów

Jak szukać najlepszego kredytu?

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy? Jednoznacznej i dobrej dla wszystkich odpowiedzi niestety nie ma. Trzeba porównywać, sprawdzać szczegóły porównywać koszty.


Jednak nie jest to wcale proste. Oprocentowanie nominalne kredytu to nie jedyny punkt jaki trzeba brać pod uwagę. Na koszt całkowity kredytu wpływają również dodatkowe opłaty takie jak prowizja, ubezpieczenie, różne opłaty przygotowawcze.


Bardzo pomocnym wyznacznikiem jest oprocentowanie rzeczywiste RSSO. Wskaźnik RSSO zawiera wszystkie opłaty powiązane z kredytem, dzięki Czemy wyraźnie widać która oferta jest najkorzystniejsza pod względem całkowitych kosztów.

Citi Handlowy
Citi Handlowy
Ocena
4.3


Prowizja: 5.00  %, RRSO: 15.16 

Volkswagen Bank Polska
Volkswagen Bank Polska
Ocena
5.2


Prowizja: 3.00  %, RRSO: 15.61 

Getin Noble Bank
Getin Noble Bank
Ocena
3.6


Prowizja: 5.00  %, RRSO: 18.65 

Jak szukać kredytu?


Przede wszystkim należy pamiętać aby nie wierzyć nazbyt reklamom. Reklamy w mediach to nie źródło dobrych informacji o kredycie. Reklama ma zachęcać i wiele ważnych szczegółów jest w niej pominięte.


Nie warto również ograniczać się jedynie do swojego „starego” banku. Niestety nie zawsze lojalność jest opłacalna. Wiele konkurencyjnych banków może zaproponować korzystniejsze warunki. Niekiedy są to warunki wprost rewolucyjne, w końcu każdemu bankowi zależy na jak największej ilości dobrych klientów.


Bardzo pomocnym narzędziem przy poszukiwaniu dobrego kredytu jest porównywarka finansowa. To w takich serwisach można znaleźć najwięcej szczegółów o ofertach bankowych i skorzystać z kalkulatora kredytowego, który bardzo dokładnie wskaże różnice pomiędzy kredytami.