Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyty konsolidacyjne, na czym to polega?   Kredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?  
WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW eCasa.pl
Ranking kredytów

Często zadawane pytania


ADS

Czym charakteryzuje się szybka pożyczka?

Podstawową i najbardziej cenioną cechą szybkiej pożyczki jest minimum formalności . Do uzyskania pożyczki nie są potrzebni poręczyciele. Brak jakichkolwiek ukrytych opłat i innych kosztów oprócz wszystkich wymienionych w umowie to dodatkowy atut, który cenią użytkownicy.

Klient ma do wyboru dwie opcje. Może zaciągnąć pożyczkę z obsługą domową (pieniądze są dostarczane przez przedstawiciela) lub pożyczkę w pakiecie przelew ( w tym wypadku pieniądze trafiają na wyznaczone konto bankowe).

W przypadku pożyczki z obsługą domową raty są spłacane bezpośrednio przedstawicielowi firmy, natomiast w pakiecie przelew pożyczkobiorca sam musi zadbać o terminowość spłaty rat.


Na jakie cele można zaciągnąć pożyczkę?

Wnioskodawca nie musi określać celu na jaki chce zaciągnąć pożyczkę. Najczęściej jest to potrzeba bardzo szybkiego dostępu do większej sumy na przykład w celu zakupu sprzętu AGD/RTV czy na wyjazd wakacyjny.

Sporą grupę klientów firmy stanowią osoby, które mają problemy z zaciągnięciem kredytu w banku z powodu złej historii kredytowej.

Jakie są warunki skorzystania z pożyczki?

Aby otrzymać szybką pożyczkę trzeba być osobą pełnoletnią, posiadać stałe zameldowanie i mieć stałe źródło dochodu. Dochód wnioskodawcy nie musi być udokumentowany, jednak w niektórych przypadkach takie dokumenty mogą być wymagane.

Jaką kwotę można pożyczyć?

Szybkie pożyczki bez zbędnych formalności są udzielane w kwocie od 300 do 5000 zł. Klienci , którzy w przeszłości skorzystali z szybkiej pożyczki i spłacili ją terminowo mogą starać się o większą sumę. Wszystkie szczegóły, oraz warunki są ustalane podczas rozmowy z konsultantem.
Rozmowa nie zobowiązuje do podpisania umowy.